Czysty interes

PPHU „J.W.B.” to dwudziestoletnie doświadczenie w destylacji i demineralizacji wody do celów przemysłowych i nie tylko. Z małego rodzinnego interesu dzięki wytężonej pracy i stosowaniu nowoczesnych metod oczyszczania wody staliśmy się cenioną w całej Polsce firmą dostarczającą wodę demineralizowaną i destylowaną przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym z kraju.

Czystość udokumentowana
Dobry producent wody destylowanej wie, co jest najważniejsze w tym biznesie. Jest to czystość, o którą dbamy na każdym etapie produkcji, a potem podczas przelewania, przechowywania i transportu. Badamy to za pomocą specjalnych urządzeń z atestem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, np. konduktometru. Dzięki temu nasza woda ma nie tylko świetne wyniki zaraz po oczyszczeniu, ale też dzięki specjalnym pojemnikom pozostaje sterylna aż do momentu otwarcia.
Potwierdzają to badania laboratorium ITA-TEST w Warszawie, którego świadectwa bakteriologiczne dopuszczają stosowanie naszych produktów do najbardziej wymagających pod względem czystości wody procesów: produkcji wysokiej jakości kosmetyków i diagnostyki laboratoryjnej. Oznacza to, że nasza woda demineralizowana nadaje się do przeróżnych czynności.

woda destylowana producent woda destylowana

Gramy na czystych zasadach
Ustalamy z klientem ilość wody, rodzaje pojemników i transport. Istnieje również możliwość odbioru wody bezpośrednio u nas.
Gwarantujemy również najwyższą jakość. Parametry fizykochemiczne naszej wody destylowanej:

  • kwasowość pH 5,6-6,8,
  • przewodność maksymalna 0,2 µS/cm.

Dzięki nowoczesnym metodom oczyszczania eliminujemy wszelkie zanieczyszczenia mikrobiologiczne.
Nasza firma udziela 6-miesięcznej gwarancji na nieotwieraną wodę destylowaną! Producent dba także o jej odpowiednie przechowanie i przekazanie wprost do klienta.

Woda destylowana z nami – to czysty interes!